Sepetinizde hiç ürün yok.

Karşılaştırılacak ürün eklemediniz.

Üyelik

donjar.com'a nasıl Üye olabilirim?

Yeni bir üyelik oluşturmak için tüm sayfaların sağ üst köşede bulunun ‘Yeni Üye’ linkine tıklayınız. Gerekli bilgileri doldurmanız ve kayıt ol demeniz yeterli olacaktır.

Daha hızlı bir üyelik için ‘Facebook ile bağlan’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Neden üye olmalıyım?

Üye olarak alışverişinizi çok daha kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Birden fazla adres ekleyerek, alışverişlerinizde bunlardan birini seçerek hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Siparişinizin durumunu ve geriye yönelik tüm bilgileri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Yeni ürünlerimizden, kampanyalardan ve size özel sürprizlerden haberdar olacaksınız.

Alışveriş yapmak üye olmam gerekiyormu?

Hayır, alışveriş yapmak için üyelik olamanıza gerek yok. Misafir kullanıcı olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kampanyalardan ve yeni ürünlerden nasıl haberdar olabilirim?

Kampanyalardan, yeni ürünlerimizden ve size özel sürprizlerden haberdar olmak için email bültenimize üye olmanız gerekmektedir. Yeni üye kaydı yapabilirsiniz veya tüm sayfalarımızda bulunan email bülteni alanına geçerli bir e-posta adresi girmeniz yeterlidir.

Kişisel bilgilerim güvende mi?

donjar.com’da gizliliğe çok önem verilir. Kişisel bilgileriniz hiç bir kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ve bankamatik kartı bilgileriniz hiçbir zaman sistemimize kaydedilmemektedir. Kişisel bilgilerin ve hesabınızın güvenliği için tüm dünyada yüksek güvenlik sağlayan GeoTrust, Inc. sertifikası ile 256 bit şifreleme uygunlanmaktadır.

Şifremi unuttum, ne yapabilirim?

Şifrenizi unutursanız, yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Şifrenizi unuttunuz mu?’ linkine tıklayınız. Burada email adresinizi girmeniz yeterli olacaktır. Yeni şifreniz kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir. Dilerseniz hesabınıza giriş yaparak ‘Hesap Bilgisi’ bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Üyelik ve adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

donjar.com'a üye oldunuz, ancak üyelik, abonelik, adres ya da başka bilgilerinizi değiştirmeniz gerekiyorsa, üye girişi yaparak ‘Hesabım’ bölümüne gidiniz. Burada gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Ayrıca alışveriş esnasında Fatura Adresi ve Teslimat Adresi bilgilerini değiştirebilir veya kayıtlı adreslerinizde birini seçebilirsiniz.