Sepetinizde hiç ürün yok.

Karşılaştırılacak ürün eklemediniz.

Sipariş ve Teslimat

Kargo ücreti ne kadar?

donjar.com'dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti sadece 7,99 TL'dır. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Hafta içi verilen siparişleriniz 72 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler takip eden ilk iki iş gününde kargoya teslim edilir. Siparişiniz Kargoya verildikten sonra UPS Kargo güvencesiyle; şehir merkezlerine 2 iş günü, şehir merkezi dışındaki adreslere (köy,kasaba v.b.) ise en geç 6 iş günü içerisinde teslim eder.

Resmi tatil ve kampanya dönemlerinde, talep artışı dolayısıyla teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatillerde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Hangi günlerde teslimat yapılır?

Teslimatlar iş günleri dahilinde hafta içi yapılmaktadır. Pazar günü, resmi tatil ve bayramlarda teslimat yapılmamaktadır.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size bir bilgilendirme e-postası göndereceğiz. Bu e-posta nın içerisinde kargo takip numaranız bulunmaktadır. ups.com.tr üzerinde size bildirilen takip numarasıyla kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca hesabınıza girerek ilgili siparişe ulaşıp kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Teslimat adresim ile fatura adresim farklı olabilirmi?

Siparişinizi verirken teslimat ve fatura adreslerinizi ayrı ayrı belirtebilirsiniz.

Yurt dışına teslimatınız var mı?

Maalesef yurt dışına teslimatımız şu an için mümkün değildir.