Sepetinizde hiç ürün yok.

Karşılaştırılacak ürün eklemediniz.

İade ve Değişim

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde donjar.com’a 0850 303 0066 no'lu müşteri hizmetlerimizden veya destek@donjar.com adresinden başvuruda bulunarak aşağıda belirtilen koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz. Ücretsiz kargo için UPS Kargo Şirketi üzerinden gönderim yapmanız gerekmektedir. Diğer kargo firmaları üzerinden yapacağınız “karşı taraf ödemeli” işlemler kabul edilmeyecektir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

  • İadeler mutlak surette orijinal ambalajı ve faturası (faturanın tüm nüshaları) ile birlikte yapılmalıdır.
  • İade edilecek ürünün orjinal ambalajı yırtılmamış ve zarar görmemiş olmalıdır.
  • İade edilecek ürün hijyen kuralları gereği kesinlikle kullanılmamış olaması gerekmektedir.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.


Satın aldığınız iç giyim alt parçaları, külot, boxer, çorap, fantazi iç giyim ürünleri, vücut çorapları, ağı olan ürünler, mayo, bikini, slip ve tek parça satılan bikini altlarının değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği renk, beden ve model dahil olmak üzere hiçbir nedenle donjar.com’daki başka bir ürün ile değişimi ve iadesi yapılamamaktadır.

donjar.com, üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumlarla karşılaştığı hallerde ürünü iade almama ve bedelini iade etmeme hakkına sahiptir.

Üretimden kaynaklanan hata veya kusur bulunması, tarafımızdan hatalı ürün, renk ve beden gönderimi gibi sorunlarda donjar.com Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanız durumunda iade etmek istediğiniz ürün anlaşmalı kargo firması olan UPS Kargo Şirketi aracılığı ile adresinizden alınır. Gerekli değişim ve iade işlemi ücretsiz olarak yapılır. 

0850 303 0066 no'lu telefondan hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayarak donjar.com Müşteri Hizmetleri üzerinden iade ve değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.